Hürriyet Mah. Dumlupınar Cad. Önaldı İş Merkezi No.6 Kat: 5 Bahçelievler / İSTANBUL
baglanmaterapisi@gmail.com
(0212) 639 00 10 -- (0541) 518 70 18

SSS

Sık Sorulan Sorular

Wisc-r Zeka testi, CAS Uygulaması, Okul olgunluğu, Rorschach mürekkep lekesi Testi, CAT Algı testi, (T.A.T) Tematik Algı Testi gibi testler uygulamaktayız.
Hayatımız devam ederken işler her zaman yolunda gitmez, tren bazen raydan çıkar. Geçmişte yaşadığımız ve bugünümüzü hala olumsuz etkilemeye devam eden bu tip anılarımızla başedebilmek için sağ ve sol beyni aynı anda harekete geçirmek, çift yönlü uyarımla olaya karşı önce duyarsızlaşma ve sonrasında yeni bir olumlu yapılanma imkanı sağlamaktadır.
Çocuk yetiştirirken gururunu kırmadan, incitmeden, örselemeden, onu ceza ile sindirmeden, mükafat ile sahte benliğin içerisine sokmadan, onu insan olarak görüp, koşulsuz ona saygı duyarak yetiştirme tarzı olarak tarif ediyoruz.
Randevuları Online ve telefon üzerinden alabilirsiniz.
Uzman eşliğinde yapılan iki veya daha fazla grup üyelerinin birbirleriyle etkileşerek sorunlarını fark ettiği ve çözdüğü bir psikoterapi yöntemidir.
Geçmiş yaşantılarımızı, çözemediğimiz çatışmalarımızı, geleceğe dair kaygılarımızı, tekrarlayan ve rahatsız eden rüyalarımızı, genlerimizle bugünümüze taşıdığımız rahatsızlıklarımızı, bitirilmemiş işlerimizi bugüne taşıyan, şimdi ve burada ele alıp çözüm yolu üretmemize yardımcı olan, bize yeni bakış açıları kazandıran bir grup psikoterapisi yöntemidir.